europe medical

EUROPE MEDICAL s.r.o.

Office:

EUROPE MEDICAL s.r.o.

Příčná 1892/4

Praha 1 110 00

Czech Republic

O SPOLEČNOSTI:

Vznik společnosti EUROPE MEDICAL s.r.o. se datuje do roku 2012, kdy navázala na obchodní aktivity fyzické osoby, pana Jaroslava Hory, který se jako živnostník zabýval prodejem ochranných prostředků, spojovacím materiálem a zdravotními potřebami, a to od roku 1995. 

EUROPE MEDICAL s.r.o. patří mezi přední velkoobchodní a maloobchodní společnosti se zdravotními a ochrannými pomůckami v České a Slovenské republice, se zaměřením na oblast průmyslu, zdravotnictví, potravinářství, gastronomie a obchodu. Těžíme se svých dlouholetých zkušeností s přímým dovozem zboží zejména ze zemí jako je Německo, Holandsko, Belgie, Velká Británie, USA, Turecko, Vietnam a Čína.

Zabýváme se exportem a importem světových značek OLEY, 3M, 3A MEDICAL, ADD, DNA, OPRPRO, HYGISUN, ANNUOCHEN, CRANBERRY, HARTALEGA, MEGLO, INTCO, MEDCARE, VGLOVE, MERCATOR MEDICAL, BEYBI, DOLPHIN, CARDINAL a ostatních.

EUROPE MEDICAL pro rok 2021 připravuje vlastní řadu ochranných pomůcek, jako jsou roušky, respirátory, obleky a ostatní pomůcky určené do zdravotnictví.

Naším cílem je nabídnout zákazníkovi ucelený sortiment, komplexní doprovodné služby spojené s bezproblémovým exportem a importem zboží, profesionální přístup a především uvádět na trh kvalitní výrobky za bezkonkurenční ceny.

STRATEGICKÉ CÍLE:

⦁ Podporovat trvaly růst společnosti a výnosný obchod

⦁ Nepřetržitě uspokojovat naše zákazníky a spotřebitele a k jejich uspokojení neustále vylepšovat naše služby

⦁ Porozumět potřebám trhu, neustále inovovat, aplikovat moderní marketingové přístupy k trhu a jeho principy

⦁ Vzdělávat zaměstnance, podporovat jejich rozvoj a motivaci

MISE SPOLEČNOSTI:

Podporujeme uživatele v používání správných zdravotních a ochranných pracovních prostředků poskytujících maximální bezpečí a tím přispíváme ke zvýšení ochrany toho nejdůležitějšího, co vůbec můžeme mít: LIDSKÉHO ZDRAVÍ!

Posláním nás, lidí z týmu EUROPE MEDICAL, je od založení společnosti uživatelům dodávat ty nejkvalitnější ochranné pomůcky, které současně účinně ochrání zdraví a splní tak primární účel, ke kterému byly vyrobeny.

Svět EUROPE MEDICAL, to je trvalá snaha zlepšovat pracovní podmínky lidí ve zdravotnictví, průmyslu, gastronomii i ve službách, touha vytvářet příjemné a přátelské prostředí pro náš pracovní tým a přání v co nejširší míře přispívat ke zvyšování kvality života naší společnosti.