Dezinfekce a dekontaminace prostor (nejen) od koronaviru COVID - 19

Nabízíme službu plošné dekontaminace a dezinfekce povrchů, prostor a ovzduší, popřípadě vozového parku, polymerovým dezinfekčním roztokem, který se aplikuje mlžným dělem.

Aplikace přípravku se provádí za pomocí elektrického, nebo motorového generátoru aerosolu/mlhy s dosahem 6-12 metrů s aplikací i na neomyvatelná (např. stěny, strop), nebo těžko dostupná místa (např. radiátory, vzduchotechnika a mřížky výdechů).

Využití aplikace dezinfekce

- ohnisková dezinfekce (dekontaminace prostředí s potvrzeným výskytem virů, bakterií a plísní) - preventivní ochranná dekontaminace, doporučujeme v cyklech 14 - 21 dnů

Lokace

Prostory s nejvyššími nároky na hygienu prostředí a vzduchu - zdravotnictví, farmacie, laboratoře, potravinářský a živočišný průmysl - domácnosti, office centra, veřejné prostory, obchodní centra, výrobní provozy a linky.

Je nutné

Po našem zásahu je nutné používat chemii s PH neutrálním, nepoužívát přípravky na bázi chloru(např. SAVO apod.) , či alkoholu. Vybavíme Vás naším dezinfekčním roztokem polymeru ve variantě: 0,5L rozprašovač, nebo 5L kanystr, dále vám poskytneme náš dezinfekční gel na ruce.

Odlišujeme se

Rychlou reakcí a příjezdem zásahových týmů 24/7, dle potřeb klienta. Vysokým 99,9% účinkem, prodlouženou životností rezistence vůči bakteriím a virům až 21 dní (ničí všechny poddruhy virů včetně COVID 19, ebola). Prostředek dezinfikuje a zároveň odstraňuje alergeny a zápach v jakémkoliv prostředí a na jakémkoliv materiálu.

Předcházíme epidemiím

Školy, úřady, dopravní prostředky, čekárny, call centra, veškeré prostory, kde pracuje nebo se pohybuje větší počet zaměstnanců nebo klientů Pravidelnou aplikací se v ošetřených prostorách výrazně snižuje výskyt virů, bakterií, spór plísní, roztočů a dalších alergenů. Tím se snižuje možnost přenosu nakažlivých nemocí a eliminují se alergické a ekzematické reakce.

 Poptat dezinfekci prostor

Máte zájem o naše služby? Neváhejte je nezávazně poptat! 

 kontaktní formulář

Nedočetli jste se zdě něco podstatného? Nebojte se nás na cokoli zeptat . rádi vám na vaše dotazy zodpovíme