Co kdyby vědci přesně věděli, jaký dopad měl virus SARS-CoV-2 na naše plicní buňky během prvních několika hodin po infikování? Mohli by tyto informace použít k nalezení léků, které by narušily proces replikace viru dříve, než se plně rozběhne? Objev, že několik stávajících léků schválených FDA ( Úřad pro kontrolu potravin a léčiv ) - včetně těch,...

Nové výsledky rozšiřují naději na léky, které dodávají protilátky v boji s COVID-19, což naznačuje, že mohou pomoci udržet pacienty mimo nemocnici a případně předcházet nemocem u některých neinfikovaných lidí.

Tým vědců vytvořil malou "pumpu" srdečního svalu pomocí lidských buněk a trojrozměrné biotiskárny. Říká se, že modelové srdce - které bylo dimenzováno tak, aby se vešlo do břišní dutiny myši - se jednoho dne mohlo ukázat jako užitečné pro studium nových léků na srdce a dalších terapií.

Nyní, když se vakcíny COVID-19 zavádějí, mají těhotné a kojící ženy mnoho otázek ohledně rizik a výhod. Centra pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC) se shodují, že nové vakcíny by měly být nabídnuty pro těhotné a kojící , které jsou způsobilé pro očkování.

Koronaviru vyvolal zájem lidí o dezinfekčními prostředky. V naší bitvě, abychom tuto pandemii podmanili, kupujeme výrobky ničící bakterie, ale dezinfekční ubrousky, jako by vycházely z módy.

Společnost Taglioni Silveri s.r.o. získala v roce 2020 výhradní obchodní zastoupení předního tureckého výrobce ochranných a zdravotních pomůcek OLEY v České republice. Jsme tak připraveni našim zákazníkům poskytnout ty nejlepší ceny všech ochranných a zdravotních pomůcek, jako jsou jednorázové roušky, respirátory, obleky, návleky a ostatní ochranný...

Všímejte si svých okolností, kdy vás začne bolet hlava. Veďte si deník, který sleduje den, čas, příznaky a okolnosti bolesti (co jste jedli? Kde se to stalo?). Mezi běžné příčiny bolestí hlavy patří následujících sedm spouštěčů.