Co můžete udělat od dnešního dne, abyste mohli zlepšit zdraví srdce

Jak stárneme, je stále důležitější začít uvažovat o našem zdraví srdce. To by mělo být v úvahu pro ty, kteří jsou mnohem mladší, než byste čekali, zejména pokud má rodina srdeční stav v anamnéze. Důležitý je aktivní přístup k pochopení toho, jaký vliv má váš krevní tlak nebo cholesterol. Lidé často dělají špatná zdravotní rozhodnutí kvůli nedostatku znalostí, které lze napravit řádným výzkumem. Následuje několik věcí, které můžete udělat pro to, abyste mohli začít zlepšovat své srdce nyní.

Přestat kouřit TEĎ!

Kouření cigaret je špatné pro každou část těla od plic po srdce. Schopnost přestat kouřit je něco, co mnoho lidí nemá samo o sobě, takže budou potřebovat podporu. Páry (elektronická cigareta), které se běžně používají místo cigaret, mohou kuřákům poskytnout způsob, jak získat jejich nikotinovou fixaci a pomalu se odstavit z látky. Mnoho lidí se obrátilo na elektronické cigarety, protože se zdá, že jsou méně drsní než alternativa, aniž by kouř nechali vonět jako popelník. Nejedná se o bezpečnou alternativu k kouření, ale ve srovnání s tradičními cigaretami lze snížit spotřebu chemikálií.

Najděte si čas na odpočinek

Stres může vést ke zvýšení krevního tlaku a může být velkým problémem, pokud se vám nepodaří uvolnit. Tato relaxační doba je pro dobití vašich mentálních i fyzických baterií. . Existují také cvičení, která můžete praktikovat, pokud často cítíte stres a cítíte, jak se zvyšuje váš krevní tlak. Nedopusťte, aby stres z vás vytěžil to nejlepší a zničte ho vhodnou dávkou odpočinku.

Eliminujte nadměrné užívání alkoholu

Nadměrná konzumace alkoholu bude špatná pro váš krevní tlak i játra. Stres, který na tělo působí alkohol, je obrovský zejména u těch, kdo pijí. Zkombinujte to se skutečností, že alkohol má velké množství kalorií. To neznamená, že jedna sklenice červeného vína denně je špatná, i když ve skutečnosti může být zdravá. Nadměrné pití alkoholu na druhé straně není dobré pro tělo pijáka v nejmenším.

EUROPEMEDICAL